  • VICTILES Tile 6MISWHM  STM6001PN MISTO STONE WHITE MATT P4 600X600
VICTILES
6MISWHM STM6001PN MISTO STONE WHITE MATT P4 600X600
10% OFF Tiles Sale | use code: VICTILES10 Period: 14/04 - 20/05
Shipping calculated at checkout.
Add to cart
Description
Misto Collection
Size: 600×600 mm, 600×1200 mm, Mosaic 296×396 mm, Subway 75×300 mm
Finish: Matt
Color: Beige, Grey, White
Specifications
Color-pattern
Color-pattern Ivory
Finish
Matt
Size
600x600mm